تبلیغات
کشتی کج wwe.wwf - نتایج مسابقات پی پر وی سوایور سریس
کشتی کج wwe.wwf

نتایج مسابقات پی پر وی سوایور سریس

چهارشنبه 9 آذر 1390

مسابقه اول: دالف زیگلر (C) در مقابل جان موریسون

پیش از آغاز این بازی، جان لورینایتیس وارد رینگ شد و گفت: امشب دهمین سالگرد حضور من در WWE است! امشب از شوء لذت ببرید! وی رینگ را پس از گفتن این دو جمله کوتاه ترک کرد. مسابقه اول که بر سر کمربند قهرمانی ایالات متحده بود، آغاز شد! زیگلر کار را با چند دراپ آغاز کرد و تا اوایل بازی کاملا برتر نشان داد اما موریسون با یک هدلاک به بازی برگشت! شعار ما رایدر را میخواهیم، آرنا را پر کرده است! در ادامه موریسون چندین بار، حریف را کاور کرد اما در هر بار با دخالت های نصفه و نیمه ویکی گوئررو بدون نتیجه باقی میماند! موریسون یک تورنادو دی دی تی را اجرا کرد اما در هنگام کاور، ویکی پای زیگلر را روی طناب ها گذاشت و به دستور داور از کنار رینگ بن شد! در نهایت موریسون برای اجرای استار شیپ پین رفت که زیگلر بدل کرد و با یک زیگ زاگ کار را تمام کرد!

برنده مسابقه و همچنان قهرمان: دالف زیگلر

» پس از پایان بازی، ویکی مجددا به رینگ برگشت و با زیگلر به خوش حالی پرداخت. سپس زیگلر میکروفون را گرفت و گفت: همه فکر می کردند که من فقط به فکر خود نمائی هستم! زیگلر کمی درباره خود تعریف کرد تا اینکه باز هم شعار رایدر هواداران شروع شد! زیگلر گفت: رایدر، امشب اینجا نیست اما در همین لحظه موزیک زک رایدر زده شد و او وارد رینگ شد که در همان ابتدا زیگلر به او حمله کرد اما در نهایت رایدر موفق شد که راف رایدر را اجرا کند!


مسابقه دوم: بث فینیکس (C) در مقابل ایو تورس

مسابقه بعدی، بر سر کمربند قهرمانی دیواس و به صورت لامبر جک مچ برگزار شد. نکته جالب این بازی تشویق شدید فینیکس در آرنا هنگام ورود به رینگ بود! بازی آغاز شد و در ابتدا ایو به فینیکس حمله کرد و یک مونسالت ناقص را هم اجرا کرد. در ادامه ناتالیا، ایو را به بیرون رینگ کشید اما ایو به وی حمله کرد و به رینگ برگشت ولی مورد حمله فینیکس قرار گرفت! ایو یک کیک قوی زد اما در کاور ناموفق بود و در برگشت گلم اسلم را از فینیکس دریافت کرد و بازنده شد.

برنده مسابقه و همچنان قهرمان: بث فینیکس

بک استیج:

سی ام پانک در کنار دیوید اوتانگا دیده میشود که اوتانگا به پانک گفت: از طرف جان لورینایتیس یک پیغام برای تو دارم. تو باید قبل از بازی امشب خود به خاطر اتفاقات هفته گذشته از مایکل کول عذرخواهی کنی که پانک گفت: به آن فکر خواهم کرد اما بعد از بازی امشب و زمانی که قهرمان جدید شدم!
در جائی دیگر از بک استیج، د راک دیده میشود که یک میکروفون در دست دارد. راک از زمان بچگی خود صحبت میکند که پدربزرگ خود را نیز در مدیسون اسکوئر گاردن دیده است! راک درباره سوروایور سریز 1996 صحبت کرد که وی مو های زشت اما یکی از بهترین لباس ها را داشت! وی گفت: امشب یک حماسه برای WWE آغاز شده است که به زودی از بین خواهد رفت. من دوباره برگشتم و دوره مردم از امشب آغاز خواهد شد چون د راک بالاخره به نیویورک سیتی برگشته است! وی در نهایت گفت: برای میز و تروث پیغامی دارد که امشب به آنها خواهد گفت! سپس از جان سینا نام آورد که به شدت از توسط هواداران بووو شد!


مسابقه سوم: تیم رندی اورتن در مقابل تیم وید برت

جک سواگر، دالف زیگلر، هانیکو، کودی رودز به همراه وید برت گروه هیل ها بودند و از طرفی رندی اورتن، شیموس، سین کارا، میسون رایان و کوفی کینگستون تیم فیس ها را تشکیل می دادند! در همان ابتدا زیگلر با خوردن یک RKO از اورتن حذف شد! در ادامه هانیکو به سین کارا حمله کرد و یک کیک قوی به وی زد که باعث شد سین کارا به دلیل مصدومیت، نتواند به بازی ادامه دهد و حذف شود! رایان فول نلسون را به هانیکو زد اما رودز با یک فیس باستر موفق به حذف وی شد! در ادامه برت یک بیگ بوت به کوفی زد و سپس با اجرای ویستلند، کینگستون را نیز حذف نمود. شیموس به ضربات خود به سواگر ادامه داد و به تذکرات داور توجهی نکرد تا اینکه وی DQ و حذف شد. شیموس قبل از ترک رینگ، بروگ کیک را به سواگر زد و اورتن با کاور، موفق به حذف سواگر شد! هانیکو برای اجرای اسپرینگ برود روی اورتن رفت که ناگهان RKO را دریافت کرد و حذف شد. حالا اورتن آماده زدن RKO روی رودز بود که آنرا اجرا کرد اما در برگشت ویستلند را برت به اورتن زد تا اورتن حذف و در نهایت تیم برت با باقی ماندن برت و رودز برنده شود!

برنده مسابقه: تیم وید برت
مسابقه چهارم: مارک هنری (C) در مقابل بیگشو

این مسابقه بر سر کمربند قهرمانی سنگین وزن جهان برگزار شد. بازی با لاک آپ دو استار آغاز شد که بیگشو موفق تر عمل کرد و برتر بود! سپس هنری چند دقیقه ای را تلف کرد و حاضر به درگیری با بیگشو نشد که توسط هواداران نیز بووو شد! حالا موفق شد که یک سابمیشن روی پای شو اجرا کند اما بیگشو به بازی برگشت و پس از زدن اسپلش، آماده زدن چوک اسلم شد که هنری بدل کرد و ورلد استرانگ اسلم را اجرا کرد ولی شو در 2 کیک اوت کرد! هنری البو دراپ را اجرا کرد اما باز هم بیگشو کیک اوت کرد. تماشاگران در اینجا شعار آندرتیکر را سر میدهند و او را تشویق میکنند!! حالا بیگشو از کرنر یک البو دراپ را اجرا کرد اما هنری کیک اوت کرد. تماشاگران این بار شعار رندی ساویچ را سر میدهند و شو آماده زدن پانچ شد که هنری با کمربند او به ضربه ای زد تا بازی DQ شود.

برنده مسابقه: بیگشو

» پس از پایان بازی، هنری مجددا یک صندلی بین پاهای بیگشو قرار داد و آماده زدن اسپلش شد که بیگشو بلند شد و با یک پانچ، هنری را ناک اوت کرد! هواداران این بار شعار دنیل برایان را سر میدهند! در ادامه بیگشو همان صندلی را بین پاهای هنری قرار داد و یک لگ دراپ را از کرنر اجرا کرد! هنری به شدت درد میکشد و ماموران امنیتی و پزشکان وی را با برانکارد به بیرون انتقال دادند!


مسابقه پنجم: آلبرتو دلریو (C) در مقابل سی ام پانک

این بازی بر سر کمربند قهرمانی WWE برگزار شد. بازی با هدلاک دلریو آغاز شد که ناموفق عمل کرد و پانک آرم دراگ را روی او اجرا کرد. دلریو در کرنر روی پانک کار میکند اما یک کراس بادی از او دریافت کرد. در ادامه ریکاردو رودریگز نیز در بازی دخالت کرد و حواس پانک را پرت میکرد اما پانک بهتر عمل کرد! در ادامه پانک برای GTS رفت که دلریو بدل کرد و یک اسپلش قوی به او زد. در ادامه پانک مجددا برای جی تی اس رفت که باز هم با دخالت رودریگز ناموفق بود و پانک این بار موفق شد که با یک بیگ رایت، ریکاردو را از جریان بازی خارج کند. دلریو نیز از فرصت استفاده کرد و پانک را رول آپ کرد اما پانک در 2 کیک اوت کرد! حالا پانک یک کیک به صورت دلریو زد و شولدر او را بدل کرد و با اجرای آناکوندا وایس، دلریو را مجبور به تپ اوت کرد تا قهرمان جدید لقب بگیرد!

برنده مسابقه و قهرمان جدید: سی ام پانک

مسابقه ششم: د راک و جان سینا در مقابل د میز و آرتروث

راک و میز بازی را شروع کردند تا راک پس از 7 سال مجددا در رینگ کشتی بگیرد! تماشاگران، آرنا را از شعار راکی پر کرده اند و راک به شدت تشویق میشود! میز هدلاک کرده اما راک یک شولدر بلاک روی او اجرا کرد. عکس العمل های راک به سینا و برعکس نیز در بازی در نوع خود بسیار جالب است! در ادامه میز و سینا با هم درگیر هستند که این بار شعار Boots To Asses آرنا را پر کرده است. حالا میز یک کیک قوی به صورت سینا زد و همچنان میز به صورت تیمی با تروث روی سینا کار می کردند تا اینکه سینا در یک لحظه موفق شد STF را اجرا کند اما تروث اجازه نداد که ادامه پیدا کند! حالا سینا با راک تگ کرد و راک یک بیگ هند قوی به آرتروث زد و یک کلوسلاین زیبا را نیز روی وی اجرا کرد. سینا دوباره به بازی آمد اما تروث یک لگ دراپ به او زد. از طرفی راک نیز یک DDT روی میز اجرا کرد و راک باتوم را به تروث زد تا هواداران به هیجان بیایند! در ادامه راک، شارپ شوتر را روی میز اجرا کرد اما میز به هر طریقی بود خود را از آن رها کرد. سپس سینا در بیرون رینگ به تروث حمله کرد و راک نیز اسپاین باستر را روی میز اجرا کرد. در نهایت راک با اجرای پیپلز البو روی میز موفق شد که او را پین کند.

برنده مسابقه: د راک و جان سینا

» پس از پایان بازی، موزیک راک در حال نواختن است و او در کرنر در حال شادی کردن است که سینا در حال آمدن به رینگ است و راک دستور میدهد که موزیک را قطع کنند! راک گفت: فقط یک بار با هم بودیم و نه بیشتر! سپس در وسط رینگ برای ثانیه هایی با جان سینا فیس تو فیس شد و در یک لحظه راک توانست راک باتوم را به سینا بزند و آرنا را منفجر کند! موزیک راک به صدا درمیاد و وی با خوش حالی تماشاگران رینگ را ترک کرد و سینا نیز در حال بلند شدن است. شوء در همین جا ایر آف شد!


What is the Ilizarov method?
دوشنبه 30 مرداد 1396 09:31 ق.ظ
I do not know if it's just me or if perhaps everyone else experiencing
issues with your site. It seems like some of the text on your posts are running off the screen. Can someone else please provide feedback and let me know if this is happening to them too?

This may be a problem with my internet browser because I've had this happen previously.

Thanks
ilapavel.wordpress.com
دوشنبه 23 مرداد 1396 03:34 ب.ظ
Hello There. I found your blog using msn. This is a very well written article.
I'll make sure to bookmark it and come back to read more of
your useful info. Thanks for the post. I'll certainly comeback.
squareowner4306.jimdo.com
جمعه 13 مرداد 1396 10:44 ب.ظ
I am curious to find out what blog system you have been using?
I'm having some small security problems with my latest blog and I'd like to find something more safe.
Do you have any solutions?
یسب
چهارشنبه 28 اسفند 1392 02:19 ب.ظ
لبلاب
محمد
چهارشنبه 28 اسفند 1392 02:18 ب.ظ
حجمش را کم کن
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
نظرسنجی
  بهترین کشتی گیر کیست؟


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها